АН було засновано у 1998 році у м. Львові, і є одним із лідерів на ринку нерухомості. Наша агенція на сьогоднішній день складається з 2-ох філій у центральній частині міста, з нами працюють 20 ріелторів, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Наша агенція завдяки багаторічному досвіду успішної роботи на ринку нерухомості, професіоналізму спеціалістів у вирішенні будь-яких питань  щодо укладення договорів з нерухомістю, закріпили за Агентством “Стандарт плюс” статус надійного партнера для приватних осіб, безлічі організацій,юридичних осіб.

 

Наші досягнення

 

З 23 червня 2006 року, наша Агенція “Стандарт плюс” є членом Асоціації фахівців з нерухомості України. Організація об’єднує представників з 24 регіонів в 32 містах. Це свідчить про тісну співпрацю нашого агентства з іншими учасниками ринку нерухомості.

 

Починаючи з 19 серпня 2003 року АН входить до Львівської асоціації учасників ринку нерухомості, що надає нам достатній рівень теоретичних і практичних знань з вирішення усіх видів операцій з нерухомістю у відповідності з вимогами  Стандартів Львівської Асоціації учасників ринку нерухомості ” Загальні засади діяльності з нерухомістю ”.