ОБРАТИ

ОБРАТИ

ОБРАТИ

ОБРАТИ

 

Агентство «Стандарт Плюс» – Ваш надійний партнер у питанні продажу нерухомості

Продаж квартир і будинків здійснюється як на первинному, так і на вторинному ринку. Якщо Ви є власником нерухомості і бажаєте продати чи здати її в оренду, тоді вибір, безумовно, треба зробити на користь справжніх професіоналів з великим досвідом роботи на ринку. Продаж нерухомості при сприянні агентства «Стандарт Плюс» стане значно легшою та приємнішою процедурою. Адже наша компанія має всі можливості, щоб допомогти власникам квартир, будинків успішно продати чи здати їх в оренду. Наше агентство готове надати будь-яку кваліфіковану допомогу – від пошуку покупців до проведення експертної оцінки об’єкту продажу. Тож можете сміливо довірити нашим фахівцям свою квартиру чи земельну ділянку, вони швидко і точно підберуть для Вас найкращих покупців.
Крім того, агентство надає послуги перекладача під час оформлення угоди з іноземними клієнтами. Це значно полегшує процедуру купівлі або оренди нерухомості і робить її більш комфортною для обох сторін. Компанія також надає професійну допомогу в сфері купівлі-продажу або оренди нерухомості для іноземних клієнтів.

Агентство «Стандарт Плюс» пропонує юридичний супровід операцій з нерухомістю

Сьогодні майже всі операції з нерухомістю потребують процедури оцінки об’єкта, агентство «Стандарт Плюс» пропонує повний юридичний супровід під час оформлення угоди та послуги експерта. Досвідчені фахівці компанії мають великий досвід в галузі операцій з нерухомістю і зможуть вирішити будь-які питання, які виникають під час оформлення угоди купівлі – продажу, або оренди об’єкта. Спеціалісти «Стандарт Плюс» завжди в курсі всіх законодавчих змін у сфері ринку нерухомості, тож кожен юридичний документ, оформлений агентством, точно відповідає усім нормам українського законодавства. Таким чином, кожен клієнт агентства може бути впевненим, що отримає грамотну і кваліфіковану підтримку від початку і до завершення всієї оборудки, і пакет документів на право власності буде підготований максимально правильно і оперативно.