Експертна оцінка об’єктів нерухомості від агентства «Стандарт Плюс»: надійно, точно і професійно

Експертна оцінка нерухомості – важливий етап будь-якої угоди купівлі – продажу квартири чи будинку. Треба сказати, що оцінювачу задля того, щоб виконати свою роботу максимально правильно, треба не лише добре орієнтуватись на ринку нерухомості, знати і тонко відчувати всі його тенденції та зміни. Важливо вміти чітко бачити і максимально реально оцінювати можливості конкретного об’єкту: стан приміщення, рівень ремонту та інші фактори. Крім того, оцінювач повинен мати тверду базу знань з законодавства стосовно оцінки та операцій з нерухомістю, і завжди бути в курсі всіх нововведень.
Оскільки сьогодні практично жодна операція з нерухомістю не може обійтися без процедури оцінки об’єкта, агентство «Стандарт Плюс» пропонує послуги сертифікованого оцінювача. Фахівець компанії виконає професійну оцінку ринкової, страхової, споживчої, інвестиційної вартості об’єкта нерухомості – квартири, будинку, магазину чи земельної ділянки.
Звернувшись до агентства клієнти можуть бути впевнені, що експерти «Стандарт Плюс» виконають оцінку будинку, квартири або об’єкта комерційної нерухомості професійно, точно і без затримок. Наші експерти компанії зроблять все у відповідності до чинного законодавства і мінімізують всі можливі ризики під час укладання угоди з купівлі – продажу нерухомості. Завдяки кваліфікованості та досвіду, фахівці агентства швидко і ефективно допомагають клієнтам вирішувати будь-які питання пов’язані з оцінкою нерухомості.